בכל המרכולים ניתן לרכוש דגי מאכל לבישול עצמי. בכל השווקים יש חנויות לממכר דגים שבחלקן אפשר להזמין משלוחי דגים טריים. אתת השירות הזה מנצלים בעלי מסעדות, בתי מלון שרוכשים כמויות גדולות שלל דגים. אבל לא רק. גם מטבחים פרטיים מזמינים דגים במשלוחים וזאת כדי לחסוך את הצורך מלהגיע לחנות הדגים, להמתין בתור, ולהוביל באופן עצמאי את הדגים הביתה.

כמעט בכל עיר במרכז הארץ ניתן למצוא חברה שעושה משלוחי דגים ובעידן בו רוב הנשים עסוקות כל השבוע בעבודה מחוץ לבית, והזמןן המוקדש לביתן הוא מועט, הן מעדיפות להזמין משלוח דגים ישירות מהחנות כך הן חוסכות זמן יקר בניקיון והכנת הדג לבישול. בעבר היו מספר חנויות בכל עיר של דגים שבהן היה בעל העסק מנקה את הדג ללקוח. מאז שנעלמו חנויות אלו ובכל פינה בשוק יש חנות דגים ובכל מרכול יש מחלקת דגים אפשר לרכוש את הדג, בתוספת מספר שקלים לקילו עבור הניקוי. רוב החברות העוסקות במשלוחי דגים מציעות ללקוח את השירות הטוב ביותר בלי שום צורך בטיפול בדג אלא לבשלו בלבד.

 

איך עושים משלוחי דגים?

 

את משלוחי הדגים עושים במכוניות קירור. דגים חייבים להיות מוחזקים בתנאי טמפרטורה נמוכה. קרה. לפחות C18- אסור להשאיר דגים זמן רב ללא קירור.

ישנן חברות בכל אזורי הארץ שמתמחות במשלוחי דגים. את ההזמנה אפשר לעשות באמצעות אתר האינטרנט בו יש פירוט יומי איזה דגים יש במלאי, מה מחיר לקילו, עם או בלי ניקוי.

מן הסתם חברות משלוחי דגים יעדיפו משלוח קטן, ובכך להגדיל את רווחיהם אך בעידן בו כמעט לכל בית אב יש מקררר גדול וניתן לאחסן בו בכמויות, מרבים הלקוחות לרכוש כמה סוגים של דג להקפאה בביתם וכך נחסך תשלום עבור משלוח נוסף.

עלות משלוחי דגים נקבעת על פי המרחק ממקום האספקה לבית הלקוח. חבילה קטנה או גדולה יכולה להיות באותה עלות. ישנן חברות בתל אביב, לדוגמא, משלוחי דגים לאזור הקרוב,, גבעתיים ורמת גן הן בחינם, בימים ובשעות קבועים. בדרך כללל מי שקונה מעל סכום מסוים פטור מדמי המשלוח.

 

משלוחי דגים

למאמר נוסף בנושא:

תעשיית הדיג לחצו כאן >>>

בכל המרכולים ניתן לרכוש דגי מאכל לבישול עצמי. בכל השווקים יש חנויות לממכר דגים שבחלקן אפשר להזמין משלוחי דגים טריים. את השירות הזה מנצלים בעלי מסעדות, בתי מלון שרוכשים כמויות גדולות של דגים. אבל לא רק. גם מטבחים פרטיים מזמינים דגים במשלוחים וזאת כדי לחסוך את הצורך מלהגיע לחנות הדגים, להמתין בתור, ולהוביל באופן עצמאי את הדגים הביתה.

כמעט בכל עיר במרכז הארץ ניתן למצוא חברה שעושה משלוחי דגים ובעידן בו רוב הנשים עסוקות כל השבוע בעבודה מחוץ לבית, והזמן המוקדש לביתן הוא מועט, הן מעדיפות להזמין משלוח דגים ישירות מהחנות כך הן חוסכות זמן יקר בניקיון והכנת הדג לבישול. בעבר היו מספר חנויות בכל עיר של דגים שבהן היה בעל העסק מנקה את הדג ללקוח. מאז שנעלמו חנויות אלו ובכל פינה בשוק יש חנות דגים ובכל מרכול יש מחלקת דגים אפשר לרכוש את הדג, בתוספת מספר שקלים לקילו עבור הניקוי. רוב החברות העוסקות במשלוחי דגים מציעות ללקוח את השירות הטוב ביותר בלי שום צורך בטיפול בדג אלא לבשלו בלבד.

 

איך עושים משלוחי דגים?

 

  • את משלוחי הדגים עושים במכוניות קירור. דגים חייבים להיות מוחזקים בתנאי טמפרטורה נמוכה. קרה. לפחות C18- אסור להשאיר דגים זמן רב ללא קירור.
  • ישנן חברות בכל אזורי הארץ שמתמחות במשלוחי דגים. את ההזמנה אפשר לעשות באמצעות אתר האינטרנט בו יש פירוט יומי איזה דגים יש במלאי, מה מחיר לקילו, עם או בלי ניקוי.
  • מן הסתם חברות משלוחי דגים יעדיפו משלוח קטן, ובכך להגדיל את רווחיהם אך בעידן בו כמעט לכל בית אב יש מקרר גדול וניתן לאחסן בו בכמויות, מרבים הלקוחות לרכוש כמה סוגים של דג להקפאה בביתם וכך נחסך תשלום עבור משלוח נוסף.
  • עלות משלוחי דגים נקבעת על פי המרחק ממקום האספקה לבית הלקוח. חבילה קטנה או גדולה יכולה להיות באותה עלות. ישנן חברות בתל אביב, לדוגמא, משלוחי דגים לאזור הקרוב, גבעתיים ורמת גן הן בחינם, בימים ובשעות קבועים. בדרך כלל מי שקונה מעל סכום מסוים פטור מדמי המשלוח.

דגת הארץ

053-9414486